HABER PORTALI
Haber, eğlence, video portalınız.

Vefa… Bir Erzurumspor yazısı…

Bir Erzurumspor yazısı…
Zaman Başkana ve takıma sahip çıkma zamanı…
Hüseyin Üneş; kişiliğiyle, karakteriyle, adamlığıyla, ailesiyle, konuşmasıyla, her şeyiyle bu takıma son derece layık bir başkan olmuştur ve hâlen de öyledir.
Bir Erzurumsporlu olarak böyle bir Başkana sahip olduğumuz için ben hep gurur duydum. Bu takımın bugünlere gelmesinde o kadar emeği var ki… Bu emeklerinin karşısında bize düşen vefalı olmak, nankör olmamak, ona sonuna kadar sahip çıkmak. Geçmişte bazı Başkanlarımıza yaptığımız vefasızlığı ona yapmamak. Artık kendi insanımıza sahip çıkmayı öğrenelim. Biz bir üzülüyorsak, Başkanın üzüntüsünü düşünemiyorum.
Diğer taraftan bir deyimimiz var ya: “Etimiz, budumuz bu!”. Takımımız bu… Kazanmaya başlarsak, takım iyi hâle gelir. Ara transfere kadar böyle devam edeceğiz. İnşallah ara transferde bir-iki takviyeyle çok daha iyi oluruz. Hoca arayışı içinde olduğumuz dönemde en makul tutumu gösteren Hüseyin Hoca olmuş; bunu da unutmayalım ve ona da sonuna kadar destek olalım. İlk maçında oyuncu değişiklikleri yerindeydi; ben, şahsen kenarda duruşunu, varlığını beğendim. İnşallah hocamızla beraber bir yükselişe geçeriz.
Biz “bir” olursak; Başkanııyla, takımıyla, taraftarıyla yek yürek olursak, başarı kendiliğinden gelecektir.
Yaşasın Erzurumspor,
Var olsun Erzurumspor!
Adı yeter!
Halit Dursunoğlu

Yorum bırakın