HABER PORTALI
Haber, eğlence, video portalınız.

Kartv.net - Reklamlar

Kartv.net - Reklamlar

Şimdi eğri oturup… Doğru konuşma zamanı…

Başta şunu belirtmek isterim ki Doğuda ve Güneydoğuda Kayyumlar çalıştı, hizmet etti, Halkın derdiyle dertlendiler, Kapılarını herkese açtılar, Ak parti sildi süpürdü. Allah sizden ebeden razı olsun.. Elhamdulillah Cumhur ittifakımızı Rabbim muzaffer eylemiştir. Allah rızası için gece gündüz demeden menfaat beklemeksizin Allah rızası için çalışan bütün kardeşlerimizden Allah razı olsun.. Dünyada eşi benzeri olmayan 17 yıldır iktidarda olan ve girdiği büyün seçimleri birinci tamamlayan ümmetin ve mazlumların umudu Recep Tayyip Erdoğan Rabbim senden razı olsun. Sayende… Kazanan Türkiye ve İstikrar olmuştur.

Diğer taraftan.., 1-Batıda halka kulaklarını tıkayan afrasından tafrasından geçilmeyen belediye başkanları, Halk istemediği halde kendi adamlarını aday gösterip millete dayatan teşkilatların içindeki AKP’liler Sizden NEFRET EDİYORUM.

2-Recep Tayyip Erdoğan ve Hak davası sevdalı bürokratları kapı önüne koyup Erdoğan düşmanlarına üst düzey makam koltuğu veren buna sebep olan Ak Partili görünümlü AKP’li bürokratlar Sizden NEFRET EDİYORUM. 3-Recep Tayyip Erdoğan gece gündüz çalışırken, Cebini düşünen, sağa sola akrabalarını doldurup, iş aşırma, ihale alma adiliğini gösterenler. Sizden NEFRET EDİYORUM.

4-Hak batıl mücadelesi veren samimi dava erlerini dinlemeyen sözümüzün bir türlü dinletemediklerimiz.. Sizden NEFRET EDİYORUM. Son söz mü Sizinle baş edemeyen,Bizede yazıklar olsun..

Yorum bırakın