HABER PORTALI
Haber, eğlence, video portalınız.

Kartv.net - Reklamlar

Kartv.net - Reklamlar

İLK VE SON OLSUN

İLK VE SON OLSUN

Spor Toto Süper Lig’in 14. hafta karşılaşmasında Erzurumspor Bursaspor’un evine konuk oldu. Mehmet Özdilek yönetiminde takımımız 6 maçtır yenilgi görmemişti. Bursaspor maçında Bu tabloyu bozan Dadaşlar 2…1 lik skorla ilk yenilgisini almış oldu. Maçın başlamasından itibaren basit top kayıpları ve defansımız ın zayıflığı nedeni ile Bursaspor 36. dakikada Umut Maraş’ın golü ile 1-0 öne geçti. Birinci yarının 45 +3. dakikasında Taylan Antalya’nın golü ile Erzurumspor skoru 1-1 yaptı.

İkinci yarının başlamasının ardından iki takımın da karşılıklı baskıları sürdü. Erzurumspor’un net olarak en az 3 pozisyonu gole çevirememesi Bursaspor’a gol şansı verdi. dakika atmış da Lasmin Latovlevici Bursaspor’un ikinci golünü kaydetti. Erzurumspor’un Bursaspor karşısındaki modu düşüktü. 6 haftadır yenilmezlik ünvanını koruyan Dadaşlar 14. hafta maçında Özer, Egemen Korkmaz dışında tüm oyuncular bana göre vasatı. Hatalı paslar, sürat ve isabete dayalı hiçbir şey yoktu.

Bursaspor galibiyeti istedi ve aldı. gözler Emrah Başsanı Osman, Ve tabii ki kadromuzda mevcut 5 futbolcumuzun yerine Nobre’yi aradı. Gelecek hafta Yeni Malatyayı konuk edecek Erzurum sporumuz mutlak galibiyet almak zorunda. kritik maçlar haftalar ve puan sıralaması bizleri bekliyor 6 haftadır yenilmeyen takımımız için bu yenilgi ilk ve son olsun diyelim.

Kaybetme lüksümüz olmadığını hatırlatalım. Bursaspor deplasmanında yine takımını yalnız bırakmayan tüm Taraftarlarımıza ve Dadaşlar grubuna canı gönülden teşekkür ediyorum. Saygılarımla İyi okumalar Erzurumlu Gurbetçi Tuğba Kağanım

Yorum bırakın