HABER PORTALI
Haber, eğlence, video portalınız.

Erzurumspor diken üzerinde…

Özel haber: Mavi beyazlılar hata kabul etmeyen ligin son beş karşılaşmasına diken üzerinde çıkacak.

Özel haber: Mavi beyazlılar hata kabul etmeyen ligin son beş karşılaşmasına diken üzerinde çıkacak.

Erzurumspor 1-0 Eskişehirspor galibiyetinin ardından ara vermeden Osmanlıspor maçı hazırlıklarına başladı.

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Erzurumspor’un onursal başkanı Mehmet Sekmen,Kulüp Başkanı Hüseyin Üneş, yöneticiler ve Teknik heyet, üçgeni işin ehemmiyetini anlamışlar ve biliyorlar ki tez tez bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapıyorlar.

Taraftarlar:”sizlere güveniyoruz..

Altay ve Adana demirspor rakiplerini yenerek üç puan alarak adeta nefeslerini, Erzurumspor’un ensesinde hissettirmeye devam ettiler. Mavi beyazlı taraftarlar,endişe etseler bile takımlarına güvendiklerini söylediler.

Erzurumspor’un süper lige çıkacağına inan taraftarlar:” Başkanlarımıza Teknik heyetimize ve futbolcularımıza güveniyoruz.

Bu saatten sonra bir puan bile kaybetmeye tahammülümüz yok,biz bu ligin en iyi kadrosuna ve gücüne sahibiz,aslına bakarsanız biz şimdiye kadar rakiplerimize fark atarak şuan şampiyonluğumuzu ilan etmemiz gerekirdi ama olmadı,canları sağ olsun. Şuan ligin bitmesine beş hafta var, Başkan Hüseyin Üneş’e ve futbolcularımıza güvenimizi bildiriyoruz sözlerinde duracaklarına ve şampiyonluk kupasını Erzurum’a getireceklerine yürekten inanıyoruz.

Yorum bırakın