HABER PORTALI
Haber, eğlence, video portalınız.
Düzgün Market

Erzurum’da HIRSIZLAR Gündüz gözü hastaneyi soyuyorlar>Tıkla izle

Haber Kaynağı: Kaynak: Ejder25.net'' Erzurum’un Palandöken İlçe sınırları içerisinde bulunan eski Aziziye Araştırma Hastanesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi’nin eski yeri harabeye döndü.

HIRSIZLIKTA DEVRİM….

1993 yılında 30 Milyon TL harcamayla dönemin Türkiye’nin en büyük sağlık merkezlerinden biri olarak yapılan Araştırma Hastanesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi, kaderine derk edilmiş hırsızların ve tinercilerin mekanı olan Eski Aziziye Araştırma Hastanesi Hırsızlara mı Emanet edildi? Şehir merkezinde herkesin gözünün önünde Hastane kapı ve pencereleri söküp götürüyorlar. Hiç kimseyi umursamayan hırsızların rahat tavırları ise gözden kaçmadı. Tıpkı mesai saatleri gibi sabah başladıkları işlemleri öğlen saatlerine kadar ÇALI(ŞI)YORLAR. Mahalle sakinlerinin gözlerinin önünde yapılan hırsızlıklar için artık bıktıklarını dile getiriyorlar.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından o dönem 30 trilyon (30 milyon TL) harcanarak Sahra Hastanesi olarak yapılan ve 1993 yılında Atatürk Üniversitesi’ne devredilen 104 bin metrekarelik devasa bina 2005 yılından sonra giderlerinin çok yüksek olması sebebiyle boşaltıldı. kaderine terk edilen bina hırsızların ve tinercilerin mekanı oldu mahalle sakinlerinin defalarca şikayet etmelerine rağmen bir çözüm bulunamadı.

Kaynak: Ejder25.net

>>Tıkla İzle

Yorum bırakın