HABER PORTALI
Haber, eğlence, video portalınız.

Kartv.net - Reklamlar

Erzurum sevdası Can Erzurum>>>Tıkla izle

Erzurumlu ses sanatçısı Yalçın Akbulut, ‘Can Erzurum’ adlı şarkısı ilgi görüyor.

Özel Haber: Dadaşların sevilen genç sanatçısı Erzurum’a vefa borcunu yaptığı muhteşem esere, klip çekerek ölümsüzleştirmişti.

Yıllarca yurt dışında yaşayan ve Erzurum’un Oltu İlçesinde dünyaya gelen,Yalçın Akbulut,Almanya’nın başkenti Berlin’de bir tv kanalında yaptığı ‘Yalçın Akbulut Show, adlı programında sıkça memleketine olan özlemini dile getiriyordu.

Dadaş Yalçın Akbulut:”Memleketimizden güzel hiçbir yer yok. Ben güzel memleketimizde klibimi çekmekten son derece mutlu oldum. Şöhret ve ünlü olmak gibi kaygılarım yoktu, yaptığım müziğin sadece profesyonel ve kaliteli olmasına dikkat ediyorum. Şöhret adına kendi kurallarımın dışına çıkmadım” dedi.

”CANIM MEMLEKETİMİN İSMİ HEP DUYGULANDIRIYORDU BENİ”

Akbulut:”Yönetmenliğini Erkan Nas’ın yaptığı klibi zor şartlarda çekmiştik, Ama klibimize gösterilen ilgiden dolayı buna değdi. Canım memleketim her şeyin en güzeline layık,bizler Erzurum’dan uzakta yaşayan gurbetçiler olarak memleketimizin ismini duyduğumuzda heyecanlanıp duygulanıyoruz.Bu yüzden o duyguları yaşarken kaleme aldığın (Can Erzurum) şarkımı benim gibi memleket özlemi çeken ve tüm müzik severler’e armağan ediyorum”dedi.

”MÜZİK SEVERLER’E VE DOSTLARINA TEŞEKKÜR ETTİ.

Erzurumlu Genç sanatçı Yalçın Akbulut”Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,klibine büyük ilginin olduğunu dile getirerek, emeği geçenlere ve bu yolda paylaşımlarıyla sosyal medyada destek veren herkese teşekkür etti.

Yalçın Akbulut’un paylaşımı

12 MaRT ERZURUMUN KurtuLuşu içiN memLeketimizde Çektiğimiz KLibiMiz
CORONa sürecine Rağmen Facebokk ,istigRam
PayLaşımLarında ,
1 000 000, MiLyoNu Geçmiş buLunmaktayız
Destek oLan tüm hemşeriLerime ,SevenLerime
Sonsuz TeşekkürLerimi SunuyoRuM🙏
Bu gurur bizLere yeteR
CAN ERZURUM
Uğur Alakuş
Ertuğrul Polat
Erkan Nas

İşte o klip >>>

Yorum bırakın