HABER PORTALI
Haber, eğlence, video portalınız.
Düzgün Market

Erzurum Emrah’ı na sahip çıktı

Kartv.net Özel Haber: BB.Erzurumspor Osmanlıspor maçı esnasında futbolcu Emrah Başsan'a Tribünden bir kişinin küfür etmesi ile ilgili tepkiler çığ gibi büyüdü.

Mavi beyazlı taraftarlar sosyal medya hesaplarından Emrah Başsan’a büyük destek verdi. Taraftarlar bunu yapan kişi taraftar ve Erzurumlu değildir,Provokatörler iş başında,ne zaman Erzurum’umuzda bir başarı olsa böylesi Provokatörler sahaya çıkıyor.

Erzurum halkı ve bizler taraftar olarak futbolcumuz’Emrah Başsan’a yapılan hakareti kendimize sayıyoruz. Bu tür kişi yada kişiler,asla Erzurumlu değildir olamazda. Nitekim bu tür Provokatörlere taraftarlarımız,anında tepkisini koymuş,Emrahı bağrına basmıştır. Futbolcumuz”Emrah, her fırsatta Erzurum ve Erzurumspor’u benimsemiş kendini bu memleketin evladı olarak görmüştür. Emrah’ın  her maçta ve her platformda arma için mücadele ettiğini ve bu takımın yerinin,Süper lig olduğunu bu yüzdende, gelen teklifleri geri çevirdiğini her kez gibi bizlerde biliyoruz”

Mavi beyazlı dadaşlar:”Emrah, bizim evladımızı canımız ciğerimiz kardeşimiz değerli futbolcumuz ona yapılan bu saygısızlığı asla Erzurlumlular alarak kabul etmiyoruz,Emrah’ta böyle düşünsün ve  böyle bilsin”dediler.

 

Yorum bırakın