HABER PORTALI
Haber, eğlence, video portalınız.

Erkan Hoca: ’Ant İçtik >>>Tıkla izle

Özel Haber: BB.Erzurumspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri Kartv.nete yaptığı özel açıklamada;’’ Futbolcularım ve ben Erzurumspor’u süper lige çıkarmak için ant içtik, diyerek hem ligi hem de Ziraat Kupası maçlarını değerlendirdi.

Erkan Hoca, sözlerinin başında Elazığ’da ve Malatya’da depremde hayatını kaybedenlere baş sağlığı yaralılara da acil şifalar diledi.

Erkan Sözeri: ’Ligde ve kupada güzel gidiyoruz, tabi ligde biraz zorlandığımız gerçeği var. Bizim ligde daha çok mücadele ligi, takımımıza karşı rakip takımlar daha iyi konsantre oluyorlar daha iyi analiz yapıyorlar hatta daha kapalı oynuyorlar, tabi bizde bu maçlarda daha fazla efor sarf etmek zorundayız özellikle lig maçlarında, Hep kazamaya odaklı oynuyoruz şampiyon olmak için, dolayısıyla zorlandığımız maçlar oluyor ama sonuçta iyi bir gidişatımız var, şuanda sırlamamızda iyi ama alttaki takımlarda geliyorlar dolayısıyla çok fire vermeden puan kayıpları yaşamadan hedefimiz ligdeki tüm maçları kazanmak bir seri yapmak o serinin sonunda da süper lige çıkmak tek hedefimiz bu, Erzurum şehri de bunu hak ediyor, taraftarıyla, camiasıyla, stadıyla, tesisleriyle oyun kadrosu, yönetimiyle personeliyle.

MAVİ BEYAZLI TARAFTARLARADA SESLENEREK BİZ  ANT İÇTİK SÜPER LİGE ÇIKACAĞIZ…

Gerçekten çok kaliteli bir takımımız var ve içerideki oyuncuların hepsi bu takımı süperliğe çıkarmak için ant içtiler hep beraber ant içtik, tabi bu yolda hatalar olacak zaman zaman maçlarda biraz hoş görü olsunlar rica ediyorum bu takım süper lige çıkacak’ ’dedi.

Yorum bırakın