HABER PORTALI
Haber, eğlence, video portalınız.
SİGORTA

Dadaş Burak’ın Muhteşem Çıkışı’ ‘Erzurum’da Aşk Başka >>Tıkla izle

O bir Dadaş>> Onu Türkiye Çok sevecek >>>ÖZEL HABER: Erzurumlu Dadaş sanatçı Burak Okuyucu'nun "Erzurum'da Aşk Başka" isimli klibi Erzurumluları gururlandırdı.

İstanbul’da yaşayan Erzurum’un yetiştirdiği genç sanatçı Burak Okuyucu; Pandemi’nin ülkemizi esir aldığı bu zor günlerde, İmkansızlıklar içerisinde bile memleket sevdasını ön planda tutarak, yüreğindeki duygularını sözlere döküp, Erzurum’un yolunu tuttu. Genç sanatçımız Okuyucu ”Erzurum’da Aşk Başka” eserinin yanı sıra, çocukluğunu yaşayamadığı şehirde, bu güzel çalışmasıyla, dinleyicilerden tam not alırken video klip ise kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Burak Okuyucu:” Ben Erzurum’un öz evladıyım İstanbul’da yaşamama rağmen gecemde gününde hep Erzurum hasreti var,
Gurbetin tatlı yüzünü görmesem bile Erzurum’un ısıtan sevdası, hasreti, özlemi hep benimle. Bu duygular içerisinde nerde olursam olayım ne yaparsam yapayım hep bu kadim şehrin hizmetinde olacağım. Tüm hemşerilerimden bu çalışmamıza emeğimize sahip çıkarak, Sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak bize destek olabilirler.
Bizlerde Kartv Ailesi olarak Sevgili kardeşimize sonsuz başarılar diliyor, çıkmış olduğu bu yolda tüm engelleri aşmasını diliyoruz.
>>>Tıkla izle>>>>

 

 

 

Yorum bırakın