HABER PORTALI
Haber, eğlence, video portalınız.
Düzgün Market

BB.Erzurumspor’dan Transfer Dönemine Dair Açıklama…

Bu hafta Çarşamba ve Perşembe günü Teknik Direktör konusu başta olmak üzere iç ve dış transfer gibi bir çok konuyla ilgili yönetim olarak İstanbul’da bir toplantı yapacağız. Tüm yönleriyle hoca konusu masaya yatırılacak.

Hamza Hamzaoğlu ile yollarımızı ayırdıktan sonraki süreçte 7 teknik direktörle doğrudan ya da dolaylı olarak görüşüldü. Kadromuzu mümkün oldukça korumak istediğimizi ve yeniden Süper Lig hedefimiz olduğunu ifade ettik. 

Bu hafta netleştirip, kalacak ve gidecek oyuncularımızla ilgili kararlar alınıp sizlerle ve kamuoyuyla paylaşılacak. Sözleşmesi biten oyuncularımız var, devam edip etmeyeceğimiz, sözleşmesi devam eden yerli yabancı hangi oyuncularla ilgili ne tasarrufta bulunulacağı yönetim toplantısında konuşulacak, yeni hocayla da istişare edilerek bir yol haritası çizilecek. Oyuncularımızla ilgili çıkan transfer söylentilerini biz de sizler gibi takip ediyoruz. Oyuncularımızla ilgili kulübümüze ulaşan resmi teklif yok lakin dolaylı yoldan bir kaç oyuncumuzla bazı kulüplerin ilgilendiklerini öğreniyoruz. İlk tercihimiz kadromuzu korumak.
Ama kulübün menfaatleri ve takımımızın geleceği için bir iki oyuncuyu değerlerinde satmak borç yükünü hafifletmeye, belki takviye yapmaya katkı sağlar denildi.

Yorum bırakın