HABER PORTALI
Haber, eğlence, video portalınız.

Kartv.net - Reklamlar

Kartv.net - Reklamlar

Başkanlardan Başçakmak Köyüne Çıkarma…

Özel Haber Kurbanlı Karşılma:''31 Mart Seçimleri öncesi Ak parti Milletvekili İbrahim Aydemir,Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan ve Ak parti teşkilatı Başçakmak Köyü (Mahallesini ziyaret ettiler.

Özel Haber Kurbanlı Karşılama:”31 Mart Seçimleri öncesi Ak parti Milletvekili İbrahim Aydemir,Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan ve Ak parti teşkilatı Başçakmak Köyü (Mahallesini ziyaret ettiler.

KURBANLI COŞKULU KARŞILAMA

Başçakmak Mahallesi Muhtarı Ali Yalçın ve Köy sakinleri misafirlerini coşkulu bir şekilde karşılayarak Kurban kestiler.

Aziziye İlçesinin en büyük Mahallelerinden ve en çok seçmeni olan Başçakmak Köyü (Mahallesi belediyelerin köylerine yapmış oldukları hizmetten oldukça memnun olduklarını belittiler.

(Köy) Mahalle Muhtarı Ali Yalçın:”Ak Parti Büyükşehir Belediyesi ve Aziziye Belediyesinin Mahallemize yapmış oldukları hizmetlere Köy sakinleri adına teşekkür ediyorum. Başkanlarımızı ve Milletvekilimi ve misafirlerimizi Köyümüzde ağırlamaktan onur ve mutluluk duyuyoruz dedi.

Milletvekili İbrahim Aydemir,Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan; 31 Mart Seçimlerinde Mahallenin oylarının bölünmemesini isteyerek bütün oylara talip olduklarını dile getirdiler. Başkanlar:”Başçakmak Mahallesine Seçim sonrası hizmetlerinin artarak devam edeceği müjdesini verdiler.

Program sonunda Başkanlar’ Başçakmak Mahallesi Muhtarı Ali Yalçın yakın ilgi ve alakalarından dolayı Plaket ve çeşitli hediyeler taktim ettiler.

 

Yorum bırakın