HABER PORTALI
Haber, eğlence, video portalınız.

Kartv.net - Reklamlar

Kartv.net - Reklamlar

Kartv.net - Reklamlar

B.B.Erzurumspor Taraftarlardan PFDK Ve Arda Kardeşlere Büyük Tepki…!

Spor Toto Süper Lig de BB. Erzurumspor Kasımpaşa maçını yöneten Arda Kardeşlerin yanlı ve yanlış kararları yüzünden Mavi Beyazlı taraftarlar ceza aldı.

Mavi beyazlı taraftarlar isyan etti.

PFDK vermiş olduğu kararı ağır bulan Dadaşlar tepkilerini şöyle dile getirdiler.

Kartv.net - Reklamlar

Arda Kardeşlerin yanlı ve yanlış tutumları yüzünden hem puan kaybettik hemde ceza yedik,Bize gelen hakemlerin yanlı olduklarını zaten biliyorduk ama bu kadarı da fazla .Bu Arda Kardeşlerin yaptığını hiç mi bu Federasyon görmüyor? yazık günah değil mi? Doğuda bulunan en mütevazi takım olan Erzurumspor’u bu kadar istememezlik olur mu? Bu şehir bu kadar mı ? Sahipsiz yazıklar olsun,Bu tür Hakemleri maçlarımıza gönderenlere puanlarımızı çalanlara bize bu cezayı verenlere,Hepsinden Allah sorsun diye tepkilerini ortaya koydular.

İşte PFDK B.B.Erzurumspor’a verdiği ağır cezanın gerekçesi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Kulübünün, 27.10.2018 tarihinde oynanan BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR-KASIMPAŞA A.Ş. Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT’nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KUZEY KALE ARKASI D3,D4,D5,D6,D7,D8, KAPALI B TRİBÜN C2, MARATON E9,E10,F1,F2,F3,F4 ile GÜNEY KALE ARKASI G9,G10,G11,G12,G13,G14 blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,

Aynı müsabakada BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPORKulübünün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,karar verilmiştir..!

Kartv.net - Reklamlar

Kartv.net - Reklamlar

Yorum bırakın