HABER PORTALI
Haber, eğlence, video portalınız.
Düzgün Market

ERZURUM’DA ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİT OKUTACAK

TSK Mehmetçik Vakfı tarafından; 15 Mart 2019 Cuma günü Vakıf Genel Merkezinin bulunduğu Ankara ile Vakıf Temsilciliklerinin bulunduğu Adana, Bursa, İstanbul, İzmir, Samsun ve Erzurum illerinin yanı sıra Bayburt ilinde de Aziz Şehitlerimiz için mevlit okutulacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan TSK Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilcisi Emekli Albay Sabri TOPDAĞI şunları söyledi:

TSK Mehmetçik Vakfı tarafından her yıl; vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve ulusumuzun güvenliği uğruna canlarını hiçe sayan Aziz Şehitlerimiz için Şehitler Haftasında ve Ramazan ayında olmak üzere, yılda iki kez mevlit okutulmaktadır. Bu yıl okutulacak mevlitlerden ilki 15 Mart 2019 Cuma günü Ankara, Adana, Bursa, İstanbul, İzmir, Samsun ve Erzurum illerinin yanı sıra Erzurum Temsilciliğinin sorumluluk bölgesinde bulunan Bayburt’ta da okutulacaktır.

Şehitler Haftası münasebetiyle Aziz Şehitlerimiz için Erzurum Üniversite Cami’si ile Bayburt Yakutiye Yeni Cami’de 15 Mart Cuma günü Cuma Namazı öncesi okutulacak mevlide; tüm şehit ailelerimizi, gazilerimizi, bağışçılarımız ve tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum. Bu vesileyle; aziz şehitlerimizi, merhum gazi ve bağışçılarımız rahmetle anıyor, hayatta olan gazilerimize, şehit ailelerimize ve bağışçılarımıza sağlıklı uzun ömürler diliyorum.”

Yorum bırakın